SlovenskýAngličtinaČeštinaDeutschland

    0 ks 0.00 €

    Loading

    O nás

    O nás

    VAYER je dynamicky sa rozvíjajúca švajčiarska značka vytvorená v podnebí miestnych Álp, ktorá je reakciou na súčasné trendy a potreby trhu s interiérovým dizajnom. V inšpiratívnej scenérii helvétskych vrcholov boli vyvinuté technologické riešenia, ktoré sú jedinečné v globálnom meradle a predtým nepoužívané inými výrobcami. Najvýznamnejší technológovia v spolupráci s renomovanými návrhármi spojili špičkové technologické riešenia so značkovým dizajnom symbolizovaným logom VAYER. Neustále zvyšujeme úroveň a kvalitu našich výrobkov zavádzaním nových inovácií. S ohľadom na našich klientov vylepšujeme to, čo sa už zdá dokonalé.

    Po stresujúcom a vyčerpávajúcom dni nie je nič lepšie ako dlhý relaxačný kúpeľ. Preto je potrebné vyvinúť naše úsilie, aby bola táto činnosť čo najpríjemnejšia. S ohľadom na Vás - našich zákazníkov je kolekcia výrobkov VAYER prepletená vynikajúcim dizajnom, jemným tvarom a klasickými líniami, ktoré sú vytvorené bezprecedentným spôsobom. Výsledkom je, že umývadlá, vane a sprchové vaničky VAYER sa spájajú s mnohými štýlmi a vnášajú do každej kúpeľne nádych luxusu, vkusu a modernosti. Ak súhlasíte s tým, že kúpeľňa nie je iba obyčajnou miestnosťou, ale predovšetkým domácou oázou pohodlia, štýlu a relaxu, kde každý detail ovplyvňuje zmysel pre harmóniu a luxus, ste na správnom mieste! VAYER spĺňa očakávania tých, ktorí si chcú po náročnom dni konečne oddýchnuť vo svojom vlastnom SPA. Oddýchnutý človek je šťastný človek.

    Do tohto jedinečného projektu vstúpila spoločnosť CENTRUM, ktorú Švajčiari odmenili za jej takmer 30-ročné skúsenosti v priemysle a víziu neustáleho vývoja. Spomedzi niekoľkými spoločnosťami, ktoré súťažili o inovatívny projekt, bola vybraná práve CENTRUM, ktorá sa stala vlastníkom značky VAYER a technologických riešení použitých v jej výrobkoch. Vďaka spojeniu síl sme spoločne rozšírili naše produktové portfólio o nové dizajnové rady, najnovšie technologické riešenia a hydromasážne systémy inštalované vo vaniach, ako aj o plne ergonomický a praktický kúpeľňový nábytok.

    Zoradiť:
    Počet na stranu:

    Prázdna kategória

    Loading